Kullanım Koşulları - Meta LoL

Kullanım Koşulları

Meta-LoL başlığı altındaki herhangi bir ortamda küfür etmek, uygunsuz içerik kullanmak yasaktır. Herhangi bir dilde küfür ve/veya uygunsuz içerik barındıran yorumlar silinecek, yazan kişi de ikaz edilmeksizin sistemlerimizden uzaklaştırılacaktır. (Küfür kısaltmaları da aynı şekilde bu kurala dahildir).

Meta-LoL League of Legends ile ilgili paylaşım ve tartışma platformudur. Hiç kimse bir diğeriyle aynı fikirde olmak zorunda değildir; ancak düşüncelerimizi ifade ederken saygı çerçevesinden çıkmamaya özen göstermek durumundayız. Birbirine hakaret veya küfür eden kullanıcılar suçlu veya haklı aramaksızın sistemimizden uzaklaştırılacaktır.

Kendinize veya bir başkasına ait bir sitenin, kanalın, sayfanın veya grubun reklamını yapmak, bunlarla ilgili yorumlar yazmak yasaktır. Reklam yapan kullanıcılar sistemimizden uzaklaştırılacaktır.

Meta-LoL’de kişisel paylaşımlara yer verilmemektedir. Kendiniz ya da bir başkasının içinde bulunduğu içerikleri paylaşmamızla ilgili taleplerde bulunmayınız.

Başka grup, sayfa, site veya kişiler ile ilgili seviyesiz, saygısız yorumlar yazmak ve onları karalamak yasaktır. Yasağı delen kullanıcılar uyarılacak, art niyet halinde sistemden uzaklaştırılacaktır.

Paylaşımların altında konuyla ilgisiz yorum yapan kullanıcılar uyarılacak art niyet halinde yorumları silinip sistemden uzaklaştırılacaktır.

Yorum yaparken dini/siyasi söylemlerde bulunan, ırkçılık yapan tüm kullanıcılar ikaz edilmeden yorumları silinip sistemden uzaklaştırılacaktır.

Meta-LoL bir hesap satış noktası değildir. Hesabını satmak ya da takas etmek isteyen kullanıcılar yorumları silinerek ikaz edilmeksizin sistemden uzaklaştırılacaktır.

Üzerinden en az 3 gün geçmemiş maç/turnuva ile ilgili spoiler içerebilecek yorumları spoiler ibaresiz yazmak yasaktır. Bu ve türevi yorumlar silinecek, art niyet gösterisi halinde kullanıcı sistemden uzaklaştırılacaktır.

Meta-LoL var olan kurallarda istediği zaman gerekli görülen değişiklikleri yapma veya uygun şekilde yeni kurallar ekleme hakkına sahiptir.

Oyuna dair kullanılan resimler ve statik bilgiler tamamıyla League of Legends yapımcı firması olan Riot Games’e aittir. İlgili yazı resim ve grafiklerin tüm hakları League of Legends yapımcısı firması olan Riot Games’e aittir.