40.000 Takipçi 1780 RP + Gizemli Kutu Çekilişi - Meta LoL
40000 Takipçi RP Kostüm Çekilişi

40.000 Takipçi 1780 RP + Gizemli Kutu Çekilişi

Yaklaşık 14 ay önce çıkmış olduğumuz bu yolda daha ilk günden beri bizleri yalnız bırakmadınız. Rakamlar her geçen gün katbekat artış gösterdi ve 40.000 takipçi barajına dayandık. 40.000 kişi bizim için çok önemli ve anlamlı. Çünkü biz tam 40.000 kişilik kocaman bir aileyiz. Neredeyse küçük bir şehrin yarı nüfusu kadar kalabalığız.

Yola çıktığımız ilk zamanlarda bu denli ilgi göreceğimizi hiç düşünmüyorduk. Amacımız, yıllardır keyif alarak oynadığımız bu oyun ile ilgili sahip olduğumuz bilgileri ihtiyacı olan ve ilgi duyan insanlarla paylaşabilmekti. Her ne kadar zaman darlığından Youtube, Twitter ve instagram gibi önemli sosyal mecraları aktif kullanamasak da Facebook üzerinden güzel noktalara ulaştık.  40.000 kişinin her gün paylaştığımız onlarca gönderiye ilgi göstermesi ve bu gösterdiği ilgiyi web sitemize de yansıtması bizi fazlasıyla mutlu etmekte. Her Allah’ın günü istisnasız olarak en az 10.000’iniz internet sitemizi ziyaret edip ay boyunca milyonu aşkın sayfada içeriklerimizi okuyor ve takip ediyor. Her şeyden önce bize karşı beslemiş olduğunuz güven duygusundan ötürü teşekkürü borç biliriz. Zira teşekkürün de kuru kuru edilmemesi gerektiğini düşünmekteyiz. Bu bağlamda da 1780 RP + Gizemli Kutu çekilişi yapıyoruz. Her iki ödülden de ne yazık ki birer tane verebiliyoruz. Gönül isterdi ki 40.000’inize de çekilişsiz kurasız dağıtalım bu hediyeleri ancak meta-lol’ün ekibimize maddi hiçbir katkısı yok(ne yazık ki zararı bile var) ve bireysel gücümüz de ancak buna yetebiliyor.

Derken lafı daha da fazla uzatmadan çekiliş şartlarına ve sıkça sorulan soruların cevaplarına geçelim arzu ederseniz

Çekilişe katılmak için ne yapmalıyım? 

Facebook sayfamızdan paylaşmış olduğumuz çekiliş gönderisini beğenerek çekilişe katılabilirsiniz. Eğer bizlere katkıda bulunmak istiyorsanız gönderinin altına yorum yapıp paylaşabilirsiniz.

Çekiliş tarihi ne zaman?

Çekiliş 25 Temmuz 2016 Pazartesi günü saat 23:59’da yapılacak

Çekiliş sonucu nereden yayınlanacak?

Çekiliş sonuçları her zaman olduğu gibi youtube kanalımızdan video ile yayınlanacak.

Çekiliş kazananı ile nasıl irtibat kurulacak

Her zaman olduğu gibi çekiliş kazananları bize facebook sayfamızdan mesaj yolu ile ya da info@meta-lol.com adresinden mail yolu ile ulaşıp hediyelerini talep edebilirler. Çekiliş sonuç videosu paylaşıldıktan sonraki 24 saat içerisinde bizimle irtibata geçmeleri gerekmektedir.

Çekiliş hangi sunucular için geçerli?

Çekiliş yalnızca Türkiye sunucusu için geçerlidir.

Çekilişten gizemli kutu kazanırsam nasıl alacağım?

Çekiliş kazananı bizimle irtibata geçtikten sonra onu oyun içerisinden arkadaş olarak ekliyoruz. Arkadaşlık süresi 24 saate ulaştığında oyun içinden gizemli kutusunu göndermek suretiyle kazandığı hediyeyi ona taktim ediyoruz.

META-LOL çekiliş ile ilgili değişikli yapma hakkını saklı tutar.

Facebook Çekiliş Gönderimiz:

İyi ki varsınız koca yürekli META-LOL takipçileri!
Birlikte nice 40.000’lere 🙂

Çekilişi Detayları: http://www.meta-lol.com/league-of-legends-blog/40-000-takipci-1780-rp-gizemli-kutu-cekilisi

META-LOL paylaştı: 14 Temmuz 2016 Perşembe

Tüm katılımcılara canı gönülden bol şans diliyoruz!