50.000 Takipçi Elementalist Lux Çekilişi - Meta LoL
50.000 Takipçi Elementalist Lux Çekilişi

50.000 Takipçi Elementalist Lux Çekilişi

Bir buçuk yıl önce baş koyduğumuz bu yolda yegane amacımız siz güzel insanlara faydalı bilgiler verebilmek, oynadığınız oyunları daha başarılı kılabilmek ve biraz olsun sizleri eğlendirebilmekti. Siz güzel takipçilerimiz de yaratmaya çalıştığımız bu platforma naçizane ilginizi göstermekten hiçbir zaman kaçınmadınız. Gerek ziyaret ettiğiniz sayfalar ile, gerek beğendiğiniz sosyal medya paylaşımları ile, gerekse arkadaş ortamlarında bizlerden bahsederek Meta-LoL’ü yüceltme konusunda hep bonkör davrandınız. Nasıl nerede ve ne şekilde olduğu önemli olmayan konu başlıkları bunlar. Önemli olan tek bir şey varsa o da, hep beraber inşa ettiğimiz bu aile ortamıdır. Tam bu noktada, biz Meta-LoL kurucuları olarak, elimizden geldiği ve gücümüz yettiği derecede bu başarının gerçek mimarı olan sizlere hediyeler dağıtmak istiyoruz. Hatta istemekten de ziyade kendimizi zorunlu hissediyoruz. Zira siz güzel insanlar, Meta-LoL’ü Türkiye’nin en büyük League of Legends platformu haline getirdiniz. Hem de bunu hiçbir karşılık beklemeden, her zaman için sevgi ve saygı gibi değerlere özen göstererek, sıcak kanlılık ve samimiyet ile yaptınız. Sezon öncesi dönemde sitede bazı eksiklikler yaşandığının farkındayız. Gelen yüzlerce mesaj ve maile teker teker cevap vermeye çalışıyoruz. Ancak buradan da özet geçmek gerekirse: Sizlere 2017 sezonunda daha iyi hizmet verebilmek ve bu ailenin kalitesini arttırabilmek için çalışmalar sürdürmekteyiz. Yegane amacımız üzerinde çalıştığımız yenilikleri sezon başlangıcına yetiştirebilmektir. Anlayığınız için teşekkür eder, küçüklerin gözlerinden, büyüklerin ellerinden öperiz. Çekilişte herkese bol şans :>

ÇEKİLİŞE KATILMAK İÇİN NE YAPMALIYIM? 

Çekilişe katılmak için yapmanız gereken tek şey blogun altında yer alan facebook yorum kutusuna görüş ve düşüncelerinizi ifade etmektir.
Yazdığınız yorumlarda argo ve küfür barındırmayan ibareler kullanmaya özen gösteriniz. Bu maddeyi ihlal eden yorum sahipleri ne yazık ki çekilişten men edilecektir.
Yorumu, facebook postu üzerinden değil, sitemizin içindeki facebook yorum kutusundan yapmanız gerektiğini lütfen unutmayınız. Facebook’da paylaşmış olduğumuz post üzerinden yorum yapan takipçilerimiz ne yazık ki çekilişe katılamayacaklardır. Her yeni, ilgili, alakalı ve anlamlı yorum yeni bir kazanma şansı yaratmaktadır.

ÇEKİLİŞ TARİHİ NE ZAMAN?

Çekiliş 5 Aralık 2016 Pazartesi günü saat 21:59’da yapılacaktır.

ÇEKİLİŞ SONUCU NEREDEN YAYINLANACAK?

Çekiliş sonucu 5 Aralık Pazartesi günü saat 21:59’dan sonra çekiliş sayfasına(içinde bulunduğunuz sayfa) video ile eklenecektir. Aynı her zamanki gibi Youtube kanalımız ve Facebook sayfamızda da yayınlanacaktır.

ÇEKİLİŞ KAZANANI İLE NASIL İRTİBAT KURULACAK?

Her zaman olduğu gibi çekiliş kazananları bize facebook sayfamızdan mesaj yolu ile ya da info@meta-lol.com adresinden mail yolu ile ulaşıp hediyelerini talep edebilirler. Çekiliş sonuç videosu paylaşıldıktan sonraki 24 saat içerisinde bizimle irtibata geçmeleri gerekmektedir.

ÇEKİLİŞ HANGİ SUNUCULAR İÇİN GEÇERLİ?

Çekiliş yalnızca Türkiye sunucusu için geçerlidir.

ÇEKİLİŞTEN ELEMENTALIST LUX KAZANIRSAM NASIL ALACAĞIM?

Çekiliş kazananı bizimle irtibata geçtikten sonra onu oyun içerisinden arkadaş olarak ekliyoruz. Arkadaşlık süresi 24 saate ulaştığında oyun içinden Elementalist Lux‘ını göndermek suretiyle kazandığı hediyeyi ona taktim ediyoruz.

META-LOL çekiliş ile ilgili değişikli yapma hakkını saklı tutar.