Bir Şeyler Oluyor? - Meta LoL
Bir Şeyler Oluyor

Bir Şeyler Oluyor?

Bir süredir çeşitli aksilikler sebebiyle ne yazık ki META-LOL’e yeterli özeni gösteremiyor ve gerekli güncellemeleri yapamıyorduk. Ha bugün ha yarın derken bu süre zarfı neredeyse 1 seneyi buldu. Yaşadığımız mahçubiyeti kelimelerle ifade etmek imkansız; ancak elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığımızı bilmenizi isteriz.

Bunca aksiliğe rağmen hala yüz binler tarafından takip edildiğimizi görmek bizde bir açıklama yapma ihtiyacı doğuruyor. Bu süreçte ve daha öncesinde neler yaşandı, bu aksaklıklara sebebiyet veren unsurlar nelerdir diye buradan yazmak yerine bir video ile durumu izah etmeyi daha samimi buluyoruz. Amacımız bahanelerin arkasına sığınmak değil size borç bildiğimiz açıklamayı en güzel şekilde yapmaktır. En yakın zaman içerisinde videoyu Youtube kanalımızdan yayınlayıp meraklarınızı gidermekle ilgili elimizden gelen çabayı göstereceğiz. Arzu eden olursa videonun devam serisini soru cevap şeklinde de gerçekleştirebiliriz.

2014 Kasım ayında çıktığımız bu yolculukta bizi yalnız bırakmadığınız, ailemizin bir ferdi olup ailenizden biri gibi gördüğünüz için milyonlarca kez teşekkür ederiz. En yakın zamanda görüşünceye dek hoşça kalın.