Calve Oyu Kodu Kampanyası - Meta LoL
Calve Banner

Calve Oyu Kodu Kampanyası

Saatlerce kafanı kaldırmadan oyun oynadın, acıktın. Hızlıca karnını doyurup tekrar oyuna dönmek için en iyi yol tabii ki patates kızartması ve Calve! Madem sen Calve’yi bu kadar seviyorsun, o zaman bir güzelliği hak ediyorsun!

2 Mart – 31 Mart tarihleri arasında tüm Migros mağazalarından Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile tek seferde her 10 TL’lik Calve al, LOL, Metin2, Steam ve Gameforge oyun kodlarında geçerli 5 TL indirimi anında kazan!

2 Mart – 31 Mart tarihleri arasında Migros, 5M Migros ve Migros Jet mağazalarından Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile tek seferde her 10 TL’lik Calve alımınıza anında LOL, Metin2, Steam ve Gameforge oyun kodlarında geçerli 5 TL indirim verilecektir.

Calve ve oyun kodu alışverişi 2 ayrı fişte yapılmalıdır. Kampanyadan yararlanmak için önce Calve markalı ketçap/mayonez/sos ürünleri Money Club özellikli kartlar ile alınmalı, sonrasında ikinci alışveriş olarak tercih edilen oyun kodları gene kartınız ile alınmalıdır.

Tek seferde, tek alışverişte 1 defa Calve ürünü alarak kampanyaya katılabilirsiniz.

LOL oyun kodu satışı en az 8 TL, Steam, Metin2 ve Gameforge oyun kodları satışları ise ez az 5 TL olarak yapılmaktadır.

Alışveriş sonrasında almış olduğunuz oyun kodu satış tutarından 5 TL indirim verilecektir.

Ürün indirimi teknik nedenlerden dolayı yapılamadıysa, indirim tutarı 2 gün içerisinde alışveriş yapılan karta tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıtılacaktır.

Her Money Club üyesi kampanyadan 1 defa yararlanabilir.