Haftalık Gizemli Kutu Çekilişi - Meta LoL
Haftalık Çekiliş Görseli Kapak

Haftalık Gizemli Kutu Çekilişi

Tek bir gönderi üzerinden yaptığımız çekilişleri beğenen insan sayısı ile normal gönderileri beğenen insan sayısı arasında astronomik farklar vardı. Bu da sürekli bizi beğenen ve takip eden ziyaretçilerimizin tepki göstermesine sebep olmaktaydı. Biz de daha aktif takipçilerimize özel olarak yeni bir çekiliş metodu geliştirdik. Artık çekiliş yapacağımız gönderinin hangisi olduğunu önceden belirtmeyecek ve rastgele seçeceğiz. Rastgele belirlenmiş olan gönderiye beğeni bırakanlar arasında da çekiliş yapacağız.

Bir ikinci çekilişi de web sitemizin sayfalarının altında yer alan facebook yorum kutusuna görüş ve düşüncelerini belirtenler arasında yapacağız.

 Haftalık Gizemli Kutu Çekilişlerine Nasıl Katılacağım?

  1. Meta-LoL Facebook sayfasında yer alan gönderileri beğenerek (Çekiliş yapılacak gönderi rastgele belirlenecektir.)
  2. www.meta-lol.com sitesinin sayfalarının altında yer alan Facebook yorum kutusuna görüş ve düşüncelerinizi belirterek

Haftalık Çekiliş Kuralları

  • Facebook çekilişine katılmak için rastgele belirlenecek olan gönderiyi beğenmeniz gerekmektedir. Çekiliş yapılacak gönderi o haftanın paylaşımları arasından rastgele seçilecektir.
  • İnternet sitesi yorum çekilişine katılmak için web sitemizin sayfalarının altında yer alan Facebook yorum kutusuna görüş ve düşüncelerinizi belirtmeniz gerekmektedir. Çekiliş haftası boyunca yapılan her yorum çekiliş için ayrı hak anlamına gelecektir. Ancak yorumlar yapıldığı sayfa ile ilgili ve alakalı olmak zorundadır. Alakasız, ilgisiz, başka yerden kopyalanmış ve argo barındıran yorumlar çekilişe dahil edilmeyecektir.
  • Çekiliş yalnızca Türkiye Sunucusu için geçerlidir.
  • Çekilişler her pazartesi saat 23:59’da yapılacak ve azami 24 saat içerisinde video olarak Youtube Kanalımıza eklenecektir. Eklenen video aynı zamanda facebook sayfamızdan da paylaşılacaktır.
  • Kazanan talihli bize en geç 24 saat içerisinde facebook üzerinden mesaj veya info@meta-lol.com adresi üzerinden mail yolu ile ulaşmak zorundadır. Aksi taktirde hakkını kaybedecektir.
  • Meta-LoL çekilişler ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.