Meta-LoL Facebook Sayfa Kuralları - Meta LoL
Facebook Sayfa Kuralları

Meta-LoL Facebook Sayfa Kuralları

1. Küfür etmek ve yorumlarda uygunsuz içerik kullanmak yasaktır. Herhangi bir dilde küfür ve/veya uygunsuz içerik barındıran yorumlar silinecek, yazan kişi de ikaz edilmeksizin sayfadan uzaklaştırılacaktır. (Küfür kısaltmaları(amk, wtf vb) da aynı şekilde yasaktır.)
2. Meta-LoL paylaşım ve tartışma platformudur. Hiç kimse bir diğeriyle aynı fikirde olmak zorunda değildir ancak düşüncelerimizi ifade ederken saygı çerçevesinden çıkmamaya özen göstermek durumundayız. Birbirlerine hakaret veya küfür eden kullanıcılar suçlu veya haklı aranmaksızın sayfadan uzaklaştırılacaktır.
3. Kendinize veya bir başkasına ait bir sitenin, kanalın, sayfanın veya grubun reklamını yapmak, bunlarla ilgili yorumlar yazmak yasaktır. Reklam yapan kullanıcılar sayfadan uzaklaştırılacaktır.
4. Meta-LoL’de kişisel paylaşımlara yer verilmemektedir. Kendiniz ya da bir başkasının içinde bulunduğu içerikleri paylaşmamızla ilgili taleplerde bulunmayınız.
5. Başka grup, sayfa veya kişiler ile ilgili seviyesiz, saygısız yorumlar yazmak ve onları karalamak yasaktır. Yasağı delen kullanıcılar uyarılacak, art niyet halinde sayfadan uzaklaştırılacaktır.
6. Paylaşımların altında konuyla ilgisiz yorum yapan kullanıcılar uyarılacak art niyet halinde yorumları silinip sayfadan uzaklaştırılacaktır.
7. Yorum yaparken dini/siyasi söylemlerde bulunan, ırkçılık yapan tüm kullanıcılar ikaz edilmeden yorumları silinip sayfadan uzaklaştırılacaktır.
8. Meta-LoL bir hesap satış noktası değildir. Hesabını satmak ya da takas etmek isteyen kullanıcılar yorumları silinerek ikaz edilmeksizin sayfadan uzaklaştırılacaktır.
9. Üzerinden en az 3 gün geçmemiş maç/turnuva ile ilgili spoiler içerebilecek yorumları spoiler ibaresiz yazmak yasaktır. Bu ve türevi yorumlar silinecek, art niyet gösterisi halinde kullanıcı sayfadan uzaklaştırılacaktır.
10. Meta-LoL var olan kurallarda istediği zaman gerekli görülen değişiklikleri yapma veya uygun şekilde yeni kurallar ekleme hakkına sahiptir.