Akıncı Palası - Yanardöver - Meta LoL
Akıncı Palası - Yanardöver

League Of Legends Akıncı Palası – Yanardöver

Akıncı Palası – Yanardöver

Toplam Fiyatı: 2625

Birleştirme Fiyatı: (625)

+400 Can
+%15 İlave Can
Canavarlara karşı +%10 Can Çalma
Ormanda +%180 Taban Mana Yenilenmesi

ÖZEL Pasif – Alev Kusan: Çatışma sırasında yakındaki rakiplere 7 (şampiyon seviyesi başına +2) büyü hasarı verir. Canavarlara %100 ilave hasar verir.

ÖZEL Pasif – Diş / Tırnak: Normal saldırılar, canavarlara 25 ilave hasar verir. Bir canavara hasar verdiğinde 5 saniye içinde 30 Can çalarsın. Büyük Canavar öldürmek +50 ilave deneyim kazandırır.

Pasif – Cüretli Çarp: Çarp rakip şampiyonlar üzerinde kullanılabilir, hedef alınan şampiyon 4 saniyeliğine işaretlenir. İşaretli şampiyonlara isabet halinde ilave gerçek hasar(3 saniyede 54+6x seviye) verilir, hedef açığa çıkar ve onu işaretleyene %20 daha az hasar verir.

Maliyet Analizi:

400 (+60) Can = 1.226,67 Altın

Toplam Değer = 1.226,67 Altın
Eşyanın Fiyatı = 2.625 Altın

Akıncı Palası - Yanardöver Akıncı Palası – Yanardöver‘in maliyetini karşılayabilmesi için pasiflerinin toplamda 1.398,33 Altın değerinde olması gerekmektedir.

Verim: %46,73 + Pasifler


Detaylar:

 • 1 adet Orman Eşyası ile sınırlıdır. Birden fazla Orman Eşyası satın alınamaz.
 • Akıncı Palası - Yanardöver Akıncı Palası – Yanardöver‘i satın alabilmek için sihirdar büyüsü olarak Çarp Çarp tercih edilmiş olmalıdır. Aksi taktirde Akıncı Palası - Yanardöver Akıncı Palası – Yanardöver satın alınamaz.
 • Katledilen büyük canavarın seviyesi şampiyonunuzdan yüksek ise; her bir seviye farkı için ilave 30 deneyim kazandırır.
 • Rakip takımda ani yüksek hasar verebilen ve/veya görünmez olabilen şampiyonlar(Örn: Akali) olduğu taktirde kullanılması önerilir.
 • Cüretli Çarp’ın verdiği hasar şampiyonun seviyesine göre değişkenlik göstermektedir. Taban hasarı 3 saniye için 60 olan Cüretli Çarp’ın hasarı kazanılan her 1 seviye için 6 artar.
 • Cüretli Çarp ile rakibinize en fazla 378 gerçek hasar verebilirsiniz.
 • Ormancı(Jungler) rolündeki Tank şampiyonlar tarafından tercih edilmesi önerilir.
 • Yanavardöver Efsununun ve Günateşi Pelerini Günateşi Pelerini‘nin  Alev Kusan pasifleri aynı pasiflerdir ve birleşmezler. Bu sebepten ötürü iki eşyanın birlikte tercih edilmemesi tavsiye edilir.
 • Yanarver Efsununun Alev Kusan pasifi, büyük canavarlara son vuruş yapmaz. Verilen hasar büyük canavarı en fazla 1 cana kadar düşürebilir. Takım arkadaşlarına mavi ve/veya kırmızı güçlendirme veren ormancıların istenmeyen olaylarlar ile karşı karşıya gelmemesi amacıyla oluşturulmuş bir mekaniktir. Büyük canavarlar dışındaki tüm düşman birimlere katletme vuruşunu yapabilir.
 • Yanardöner Efsununun Alev Kusan pasifi, çatışma dışında aktif değildir. Çatışmaya girildikten sonra aktif olmaktadır. “Totem temizlemek için Baron’un yanına gitme” gibi durumlarda Baron’un ormancıya saldırmasını engelleme amacıyla geliştirilmiş bir mekaniktir.
 • Yanardöner Efsununun Alev Kusan pasifinin hasar alanı 400 birimdir.
 • Yanardöver Efsununun ilave can miktarını arttırma özelliği şampiyonların ilave can kazandıran yetenekleriyle birlikte çalışabilir. (Örn: Cho’Gath – Ziyafet Ziyafet)
 • 5.5 yaması ile birlikte League of Legends’tan kaldırılan Yavuz Efsunu yerine oyuna dahil edilmiştir.

Eşyanın Yapımında Kullanılan Eşyalar:


Benzer Eşyalar:


Akıncı Palası - Yanardöver Akıncı Palası – Yanardöver hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yoruma yazmayı unutmayınız!