Dominik Efendi'nin Hürmetleri - Meta LoL
Dominik Efendi'nin Hürmetleri

League Of Legends Dominik Efendi’nin Hürmetleri

Dominik Efendi’nin Hürmetleri

Toplam Fiyatı: 2800

Birleştirme Fiyatı: (475)

+45 Saldırı Gücü

ÖZEL Pasif – Son Fısıltı: +%35 Zırh Delme

Detaylar :

  • Dominik Efendi’nin Hürmetleri‘nin, Youmuu’nun Hayaletkılıcı‘ndan daha fazla fayda sağlayabilmesi için rakibin ?? ve daha zırha sahip olması gerekir. (Zırh Delme açısından)
  • Dominik Efendi’nin Hürmetleri, 6 yük biriktirmiş Kara Balta’dan daha fazla hasar sağlar.
  • Dominik Efendi’nin Hürmetleri‘nin pasif zırh yok sayma özelliği diğer yüzde bazlı zırh delme özellikleri gibi sabit(flat) zırh deşmelerden önce uygulanır. (Örneğin Dominik Efendi’nin Hürmetleri ve +20 zırh deşmeye sahip bir şampiyon 100 zırhlı bir şampiyona hasar verirken hedefin 52 [(100-80)x(100-35)/100] zırhını görür.)
  • Thresh(Ruh toplayarak kazandığı zırh hariç) hariç bütün şampiyonlar seviye başına zırh kazanmaktadır ve 18. seviyede en az 66.8(Kassadin) en çok 130(Pyke) taban zırha sahip olurlar. Bu yüzdendir ki Dominik Efendi’nin Hürmetleri, Saldırı Gücü Taşıyıcılarının vazgeçilmez eşyasıdır. Eşya, rün olmaksızın sahip olunan 100 zırh, uygulayacağınız hasarı %50’ye düşüreceği için Dominik Efendi’nin Hürmetleri sahip olmak kazanılabilecek en fazla hasar arttırımını sağlayacaktır.(Zırhın uyguladığı hasar azaltma işleminin hesaplanışı: Zırh/(Zırh+100)