İz Sürücü Bıçağı - Jilet Gibi - Meta LoL
İz Sürücü Bıçağı - Jilet Gibi

League Of Legends İz Sürücü Bıçağı – Jilet Gibi

İz Sürücü Bıçağı – Jilet Gibi

Toplam Fiyatı: 2625

Birleştirme Fiyatı: (625)

+%50 Saldırı Hızı
Canavarlara karşı +%10 Can Çalma
Ormanda +%180 Taban Mana Yenilenmesi

ÖZEL Pasif: Normal saldırılar, isabet halinde hedefin azami Can değerinin %4 kadarını ilave fiziksel hasar olarak verir (canavar ve minyonlara karşı en fazla 75).

ÖZEL Pasif – Diş / Tırnak: Normal saldırılar, canavarlara 25 ilave hasar verir. Bir canavara hasar verdiğinde 5 saniye içinde 30 Can çalarsın. Büyük Canavar öldürmek +50 ilave deneyim kazandırır.

ÖZEL Aktif – Totem Koyma: Bir yük harcayarak yerleştirdiği Görünmez Totem, civar bölgeyi 150 saniyeliğine ortaya çıkarır. En fazla 2 yük tutar ve dükkân ziyaret edildiğinde yeniden dolar.

Maliyet Analizi :

%50 Saldırı Hızı = 1.250 Altın

Toplam Değer = 1.250 Altın
Eşyanın Fiyatı = 2.625 Altın

İz Sürücü Bıçağı - Jilet Gibi İz Sürücü Bıçağı – Jilet Gibi‘nin maliyetini karşılayabilmesi için pasiflerinin toplamda 1.375 Altın değerinde olması gerekmektedir.

Verim: %47,62 + Pasifler


Detaylar:

  • 1 adet Orman Eşyası ile sınırlıdır. Birden fazla Orman Eşyası satın alınamaz.
  • İz Sürücü Bıçağı - Jilet Gibi İz Sürücü Bıçağı – Jilet Gibi‘yi satın alabilmek için sihirdar büyüsü olarak Çarp Çarp tercih edilmiş olmalıdır. Aksi taktirde İz Sürücü Bıçağı - Jilet Gibi İz Sürücü Bıçağı – Jilet Gibi satın alınamaz.
  • Katledilen büyük canavarın seviyesi şampiyonunuzdan yüksek ise; her bir seviye farkı için ilave 30 deneyim kazandırır.
  • Haritadaki görüş hakimiyetini ele geçirebilmek için tercih edebilir. [Görüş>Her Şey]
  • Hasarının en büyük bölümü otomatik saldırı olan ve/veya yeteneklerinde otomatik saldırı mekaniği barındıran Ormancı(Jungler) şampiyonlar tarafından tercih edilmesi önerilir. Örneğin; Warwick Warwick – Sonsuz Şiddet Sonsuz Şiddet [R] (Hedefine 3 kez otomatik saldırı etkisi uygular), Shyvana Shyvana –  Çifte Isırık Çifte Isırık [Q] (Hedefine 2 kez otomatik saldırı etkisi uygular)
  • Jilet Gibi Efsununun pasif hasarı kritleyemez ve can emme/can çalmadan faydalanamaz.
  • Runaan'ın Kasırgası Runaan’ın Kasırgası ile birlikte çalışır.
  • Guinsoo'nun Hiddeti Guinsoo’nun Hiddeti ile birlikte çalışır.
  • 6.9 yaması ile birlikte League of Legends’tan kaldırılan Kanlı Zıpkın Efsunu yerine oyuna dahil edilmiştir.

Eşyanın Yapımında Kullanılan Eşyalar:


Benzer Eşyalar:


İz Sürücü Bıçağı - Jilet Gibi İz Sürücü Bıçağı – Jilet Gibi hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yoruma yazmayı unutmayınız!