İz Sürücü Bıçağı - Yanardöver - Meta LoL
İz Sürücü Bıçağı - Yanardöver

League Of Legends İz Sürücü Bıçağı – Yanardöver

İz Sürücü Bıçağı – Yanardöver

Toplam Fiyatı: 2625

Birleştirme Fiyatı: (625)

+400 Can
+%15 İlave Can
Canavarlara karşı +%10 Can Çalma
Ormanda +%180 Taban Mana Yenilenmesi

ÖZEL Pasif – Alev Kusan: Çatışma sırasında yakındaki rakiplere 7 (şampiyon seviyesi başına +2) büyü hasarı verir. Canavarlara %100 ilave hasar verir.

ÖZEL Pasif – Diş / Tırnak: Normal saldırılar, canavarlara 25 ilave hasar verir. Bir canavara hasar verdiğinde 5 saniye içinde 30 Can çalarsın. Büyük Canavar öldürmek +50 ilave deneyim kazandırır.

ÖZEL Aktif – Totem Koyma: Bir yük harcayarak yerleştirdiği Görünmez Totem, civar bölgeyi 150 saniyeliğine ortaya çıkarır. En fazla 2 yük tutar ve dükkân ziyaret edildiğinde yeniden dolar.

Maliyet Analizi :

400 (+60) Can = 1.226,67 Altın

Toplam Değer = 1.226,67 Altın
Eşyanın Fiyatı = 2.625 Altın

İz Sürücü Bıçağı - Yanardöver İz Sürücü Bıçağı – Yanardöver‘in maliyetini karşılayabilmesi için pasiflerinin toplamda 1.398,33 Altın değerinde olması gerekmektedir.

Verim: %46,73 + Pasifler


Detaylar:

 • 1 adet Orman Eşyası ile sınırlıdır. Birden fazla Orman Eşyası satın alınamaz.
 • İz Sürücü Bıçağı - Yanardöver İz Sürücü Bıçağı – Yanardöver‘i satın alabilmek için sihirdar büyüsü olarak Çarp Çarp tercih edilmiş olmalıdır. Aksi taktirde İz Sürücü Bıçağı - Yanardöver İz Sürücü Bıçağı – Yanardöver satın alınamaz.
 • Katledilen büyük canavarın seviyesi şampiyonunuzdan yüksek ise; her bir seviye farkı için ilave 30 deneyim kazandırır.
 • Haritadaki görüş hakimiyetini ele geçirebilmek için tercih edebilir. [Görüş>Her Şey]
 • Ormancı(Jungler) rolündeki Tank şampiyonlar tarafından tercih edilmesi önerilir.
 • Yanavardöver Efsununun ve Günateşi Pelerini Günateşi Pelerini‘nin  Alev Kusan pasifleri aynı pasiflerdir ve birleşmezler. Bu sebepten ötürü iki eşyanın birlikte tercih edilmemesi tavsiye edilir.
 • Yanarver Efsununun Alev Kusan pasifi, büyük canavarlara son vuruş yapmaz. Verilen hasar büyük canavarı en fazla 1 cana kadar düşürebilir. Takım arkadaşlarına mavi ve/veya kırmızı güçlendirme veren ormancıların istenmeyen olaylarlar ile karşı karşıya gelmemesi amacıyla oluşturulmuş bir mekaniktir. Büyük canavarlar dışındaki tüm düşman birimlere katletme vuruşunu yapabilir.
 • Yanardöner Efsununun Alev Kusan pasifi, çatışma dışında aktif değildir. Çatışmaya girildikten sonra aktif olmaktadır. “Totem temizlemek için Baron’un yanına gitme” gibi durumlarda Baron’un ormancıya saldırmasını engelleme amacıyla geliştirilmiş bir mekaniktir.
 • Yanardöner Efsununun Alev Kusan pasifinin hasar alanı 400 birimdir.
 • Yanardöver Efsununun ilave can miktarını arttırma özelliği şampiyonların ilave can kazandıran yetenekleriyle birlikte çalışabilir. (Örn: Chogath Cho’Gath – Ziyafet Ziyafet)
 • 5.5 yaması ile birlikte League of Legends’tan kaldırılan Yavuz Efsunu yerine oyuna dahil edilmiştir.

Eşyanın Yapımında Kullanılan Eşyalar:


Benzer Eşyalar:


İz Sürücü Bıçağı - Yanardöver İz Sürücü Bıçağı – Yanardöver hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yoruma yazmayı unutmayınız!