Sinsi Kılıç - Jilet Gibi - Meta LoL
Sinsi Kılıç - Jilet Gibi

League Of Legends Sinsi Kılıç – Jilet Gibi

Sinsi Kılıç – Jilet Gibi

Toplam Fiyatı: 2625

Birleştirme Fiyatı: (625)

+%50 Saldırı Hızı
Canavarlara karşı +%10 Can Çalma
Ormanda +%180 Taban Mana Yenilenmesi

ÖZEL Pasif: Normal saldırılar, isabet halinde hedefin azami Can değerinin %4 kadarını ilave fiziksel hasar olarak verir (canavar ve minyonlara karşı en fazla 75).

ÖZEL Pasif – Diş / Tırnak: Normal saldırılar, canavarlara 25 ilave hasar verir. Bir canavara hasar verdiğinde 5 saniye içinde 30 Can çalarsın. Büyük Canavar öldürmek +50 ilave deneyim kazandırır.

ÖZEL Pasif – Donduran Çarp: Çarp, rakip şampiyonlar üzerinde kullanılabilir; 28-166 gerçek hasar vererek 2 saniyeliğine %20 Hareket Hızı çalar.

Maliyet Analizi:

%50 Saldırı Hızı = 1.250 Altın

Toplam Değer = 1.250 Altın
Eşyanın Fiyatı = 2.625 Altın

Sinsi Kılıç - Jilet Gibi Sinsi Kılıç – Jilet Gibi‘nin maliyetini karşılayabilmesi için pasiflerinin toplamda 1.375 Altın değerinde olması gerekmektedir.

Verim: %47,62 + Pasifler


Detaylar:

 • 1 adet Orman Eşyası ile sınırlıdır. Birden fazla Orman Eşyası satın alınamaz.
 • Sinsi Kılıç - Jilet Gibi Sinsi Kılıç – Jilet Gibi‘yi satın alabilmek için sihirdar büyüsü olarak Çarp Çarp tercih edilmiş olmalıdır. Aksi taktirde Sinsi Kılıç - Jilet Gibi Sinsi Kılıç – Jilet Gibi satın alınamaz.
 • Katledilen büyük canavarın seviyesi şampiyonunuzdan yüksek ise; her bir seviye farkı için ilave 30 deneyim kazandırır.
 • Kitle kontrol etkisi bulunmayan ya da rakibine ulaşmakta zorluk çeken Ormancı(Jungler) şampiyonlar tarafından kullanılması tavsiye edilir.
 • Donduran Çarp’ın verdiği hasar şampiyonun seviyesine göre değişkenlik göstermektedir. Taban hasarı 28 olan Cüretli Çarp’ın hasarı kazanılan her 1 seviye için 6 artar. (Formül: 20+ (şampiyon seviyesi x2)
 • Donduran Çarp ile rakibinize en fazla 166 gerçek hasar verebilirsiniz.
 • Hasarının en büyük bölümü otomatik saldırı olan ve/veya yeteneklerinde otomatik saldırı mekaniği barındıran Ormancı(Jungler) şampiyonlar tarafından tercih edilmesi önerilir. Örneğin; Warwick Warwick – Sonsuz Şiddet Sonsuz Şiddet [R] (Hedefine 3 kez otomatik saldırı etkisi uygular), Shyvana Shyvana –  Çifte Isırık Çifte Isırık [Q] (Hedefine 2 kez otomatik saldırı etkisi uygular)
 • Jilet Gibi Efsununun pasif hasarı kritleyemez ve can emme/can çalmadan faydalanamaz.
 • Runaan'ın Kasırgası Runaan’ın Kasırgası ile birlikte çalışır.
 • Guinsoo'nun Hiddeti Guinsoo’nun Hiddeti ile birlikte çalışır.
 • 6.9 yaması ile birlikte League of Legends’tan kaldırılan Kanlı Zıpkın Efsunu yerine oyuna dahil edilmiştir.

Eşyanın Yapımında Kullanılan Eşyalar:


Benzer Eşyalar:


Sinsi Kılıç - Jilet Gibi Sinsi Kılıç – Jilet Gibi hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yoruma yazmayı unutmayınız!