Sinsi Kılıç - Rün Feryadı - Meta LoL
Sinsi Kılıç - Rün Feryadı

League Of Legends Sinsi Kılıç – Rün Feryadı

Sinsi Kılıç – Rün Feryadı

Toplam Fiyatı: 2625

Birleştirme Fiyatı: (340)

+60 Yetenek Gücü
+%7 Hareket Hızı
Canavarlara karşı +%10 Can Çalma
Ormanda +%180 Taban Mana Yenilenmesi

ÖZEL Pasif – Feryat: Hareket etmek veya büyü kullanmak yük biriktirir. 100 yük biriktiğinde; isabet eden bir sonraki hasar verici büyü, tüm yükleri harcayarak en fazla 4 hedefe 60 (+Yetenek Gücü değerinin %10 kadarı) ilave büyü hasarı verir.

Bu etki Büyük Canavarlara %250 hasar verir. Bu etkiyi bir Büyük Canavara isabet ettirdiğinde eksik Mana miktarının %18 kadarı yenilenir.

ÖZEL Pasif – Diş / Tırnak: Normal saldırılar, canavarlara 25 ilave hasar verir. Bir canavara hasar verdiğinde 5 saniye içinde 30 Can çalarsın. Büyük Canavar öldürmek +50 ilave deneyim kazandırır.

ÖZEL Pasif – Donduran Çarp: Çarp, rakip şampiyonlar üzerinde kullanılabilir; 28-166 gerçek hasar vererek 2 saniyeliğine %20 Hareket Hızı çalar.

Maliyet Analizi:

60 Yetenek Gücü = 1.305 Altın
%7 Hareket Hızı = 276,50 Altın

Toplam Değer = 1.581,50 Altın
Eşyanın Fiyatı = 2.625 Altın

Sinsi Kılıç - Rün Feryadı Sinsi Kılıç – Rün Feryadı‘nın maliyetini karşılayabilmesi için pasiflerinin toplamda 1.043 Altın değerinde olması gerekmektedir.

Verim: %60,25 + Pasifler


Detaylar:

 • 1 adet Orman Eşyası ile sınırlıdır. Birden fazla Orman Eşyası satın alınamaz.
 • Sinsi Kılıç - Rün Feryadı Sinsi Kılıç – Rün Feryadı‘nı satın alabilmek için sihirdar büyüsü olarak Çarp Çarp tercih edilmiş olmalıdır. Aksi taktirde Sinsi Kılıç - Rün Feryadı Sinsi Kılıç – Rün Feryadı satın alınamaz.
 • Katledilen büyük canavarın seviyesi şampiyonunuzdan yüksek ise; her bir seviye farkı için ilave 30 deneyim kazandırır.
 • Kitle kontrol etkisi bulunmayan ya da rakibine ulaşmakta zorluk çeken Ormancı(Jungler) şampiyonlar tarafından kullanılması tavsiye edilir.
 • Donduran Çarp’ın verdiği hasar şampiyonun seviyesine göre değişkenlik göstermektedir. Taban hasarı 28 olan Cüretli Çarp’ın hasarı kazanılan her 1 seviye için 6 artar. (Formül: 20+ (şampiyon seviyesi x2)
 • Donduran Çarp ile rakibinize en fazla 166 gerçek hasar verebilirsiniz.
 • Ormancı(Jungler) rolündeki Yetenek Gücünden faydalanan şampiyonlar tarafından tercih edilmesi önerilir.
 • Rün Feryadı Efsununun ve Luden'in Feryadı Luden’in Feryadı‘nın Feryat pasifleri aynı pasiflerdir ve birleşmezler. Bu sebepten ötürü iki eşyanın birlikte tercih edilmemesi tavsiye edilir.
 • Her bir yetenek kullanımı 10, katedilen her 100 birim mesafe 5 Feryat Yükü biriktirir. 100 yüke ulaşıldıktan sonraki ilk hasar veren yetenek rakip birimlere ilave büyü hasarı verir.
 • Eşyaya sahip olan şampiyon, yük biriktirme şartlarından biri olan mesafe katetme eylemini yürüyerek gerçekleştirmek zorunda değildir. Sıçra Sıçra gibi Sihirdar Büyüleri ve Tristana Tristana – Patlayıcı Yük Patlayıcı Yük gibi şampiyon yetenekleri ile mesafe kat etmek de yük biriktirir.
 • Feryat pasifinin verdiği büyü hasarı büyü etkilerini tetikler. Yani Rylai'nin Kristal Asası Rylai’nin Kristal Asası‘nın yavaşlatma etkisi, Hextech Silahkılıç Hextech Silahkılıç‘ın can çalma etkisi gibi etkilerden faydalanabilir.
 • Feryat pasifinin verdiği hasar şampiyonların yeteneklerinden doğabilecek olan özel etkileri tetiklemez. (Örneğin; Brand Brand Alev Alev [Pasif])
 • Büyü etkili otomatik saldırılar Feryat pasifini tetikleyebilir. (Örn: TwistedFate Twisted Fate – Bir Kart Seç Bir Kart Seç [W])
 • 6.1 yaması ile birlikte League of Legends’tan kaldırılan Rünbıçak Efsunu yerine oyuna dahil edilmiştir.

Eşyanın Yapımında Kullanılan Eşyalar:


Benzer Eşyalar:


Sinsi Kılıç - Rün Feryadı Sinsi Kılıç – Rün Feryadı hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yoruma yazmayı unutmayınız!