Yadigâr Kalkan - Meta LoL
Yadigâr Kalkan

League Of Legends Yadigâr Kalkan

Yadigâr Kalkan

Toplam Fiyatı: 350

Birleştirme Fiyatı: (350)

+75 Can
10 saniyede bir +2 Altın

ÖZEL Pasif – Savaş Ganimeti: Normal yakın dövüş saldırıları, Canı 195+(5x Seviye) değerinin altında olan minyonları infaz eder. Bir minyon katletmek, sahibini ve en yakındaki takım arkadaşını 20 Can değeri kadar iyileştirir ve katletme Altını kazandırır.

Bu etkilerin gerçekleşmesi için yakında bir takım arkadaşının bulunması gerekir. Her 40 saniyede bir tekrar yüklenir. En fazla 2 yük.

1 adet Altın Veren Eşya ile sınırlıdır.

Maliyet Analizi :

75 Can = 200 Altın
Toplam Değer = 200 Altın
Eşyanın Fiyatı = 350 Altın

Yadigar Kalkanı’nın maliyetini karşılayabilmesi için pasifinin 150 Altın değerinde olması yada aynı pasifin dost şampiyon iyileştirme etkisinin 150 altın değerinde olması gerekmektedir.

Verim: %57,14 + Pasif

Detaylar :

  • Yakın Dövüşçü destek şampiyonları tarafından alınması tavsiye edilir.
  • Menzilli şampiyonlar savaş ganimeti pasifinden faydalanamazlar ancak kendi yetenek veyahut otomatik saldırıları ile minyon katlettiklerinde de dost şampiyona altını ve iyileştirmeyi kazandırırlar.(Yük olması şartı ile)
  • Savaş Ganimeti pasifinden faydalanabilmek için otomatik saldırı yapılması zorunlu değildir. Yetenekle katledilen minyonlar da iyileştirme ve altın kazandırımını sağlayabilirler. (Yük olması şartı ile)
  • Gangplank – Çakaralmaz[Q] yeteneği menzilli bir yetenek olmasına rağmen; şampiyonun yakın dövüşçü olması nedeniyle Yadikar Kalkan‘nın Savaş Ganimeti pasifinden yararlanabilir.