IWCI 2016 ŞAMPİYONU SUPERMASSIVE - Meta LoL
IWCI 2016 ŞAMPİYONU SUPERMASIVE

IWCI 2016 ŞAMPİYONU SUPERMASSIVE

Meksikada düzenlenen IWCI turnuvasının şampiyonu temsilcimiz SuperMassive oldu!

Grup aşamasını 5-2’lik skorla birinci tamamladıktan sonra yarı finalde Brezilya ekibi INTZ’i 3-0 gibi rahat bir skorla geçen ekibimiz final biletini cebine koymuş ve bize 23 Nisanda çifte bayram yaşama umudu doğurmuştu. Umudumuzu boşa çıkartmayan ekibimiz tüm Türkiye’ye bayrakları astırmayı bildi!

iwci-2016-sampiyon-supermassive-sepya


IWCI finalinde Rus takımı Hard Random ile karşılaşan ekibimiz SuperMassive ilk maçta seçim yasaklama ekranını iyi geçti. İstedikleri şampiyonları elde eden ekibimiz Hard Random’ı sabırlı ve güzel oyunuyla mağlup etmeyi başardı.

sup-vs-hr-m1


İkinci maç iyi başlamış olsa da Kira’nın Vladimir’ine kar topu fırsatı yakalatan ekibimiz üst üste yaptığı ufak hataların bedelini mağlubiyet ile ödedi.

sup-vs-hr-m2


Ekibimiz üçüncü maça biraz tedirgin başlasa da doğru zamanda doğru hamleleri yaparak güzel takım savaşlarıyla galibiyete adım adım ilerledi ve 28. dakikada zafere ulaştı.

sup-vs-hr-m3


Serinin son maçında ekibimiz etkili oyununu sürdürdü ve yerinde verdiği kararlarla galibiyeti göğüsleyip IWCI’den MSI bileti alan takım olmayı başardı.

sup-vs-hr-m4


IWCI FİNALİ KARŞILAŞMA GEÇMİŞLERİ


MAÇ-1: SUP vs HR (Sup Galip)

MAÇ-2: HR vs SUP (HR Galip)

MAÇ-3: SUP vs HR (Sup Galip)

MAÇ-4: HR vs SUP (Sup Galip)


IWCI FİNALİ KARŞILAŞMA ÖZETLERİ


MAÇ-1: SUP vs HR (Sup Galip)MAÇ-2: HR vs SUP (HR Galip)MAÇ-3: SUP vs HR (Sup Galip)MAÇ-4: HR vs SUP (Sup Galip)SERİNİN TÜM MAÇLARI:Meta-LoL ailesi olarak SuperMassive’i göstermiş olduğu üstün performansdan dolayı tebrik eder başarılarının devamını dileriz. Darısı Worlds 2016’ya.