29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama Testi - Meta LoL
29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama Testi

Bugün 29 Ekim Cumhuriyet bayramı. Tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Cumhuriyet Bayramını kutlar, sağlıklı ve barış dolu yıllar dileriz. Hep birlikte nice güzel yıllar geçirebilmemiz temennisiyle bu güzel ve anlamlı günde siz değerli Meta-LoL fertlerini biraz olsun mutlu edebilmek istedik. Düzenlemiş olduğumuz bu etkinlikte sorulan tek soruya doğru cevap verdikten sonra sonucunu facebooktan herkese açık şekilde paylaşıp yarışma gönderisini beğenerek çekilişe katılabilir ve Vahşi Batılı Yasuo, Barbaros Gangplank, Fatih Tryndamere kostümlerinden birini kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Ödüllü Kutlama Yarışmasına Katılmak İçin Ne Yapmalıyım?

Adım 1: Facebook sayfamızdan paylaşmış olduğumuz yarışma gönderisini beğenmek

Adım 2: Testte sormuş olduğumuz “Cumhuriyetimizin Kaçıncı Yılını Kutlamaktayız?” sorusunun doğru cevabını sonucu ile birlikte facebook üzerinden herkese açık şekilde paylaşmak.

Çekilişte Hangi Kostümler Hediye Edilelecek?

  • Vahşi Batılı Yasuo
  • Barbaros Gangplank
  • Fatih Tryndamere

Kostümlerden Kaç Adet Verilecek?

Her kostüm için 1 adet çekiliş yapılacaktır.

Çekiliş Tarihi Ne Zaman?

Çekiliş 31 Ekim Pazartesi günü saat 23:59’da yapılacaktır.

Çekiliş Kazananı Nasıl Duyurulacak?

Çekiliş kazananı her zamanki gibi Youtube Kanalımız’dan çekilen video ile yayımlanacaktır. (Youtube Kanalımız: www.youtube.com/metalol)

İlgili Şampiyonlara Sahip Olunmaması Durumunda Başka Kostüm Talep edilebilir mi?

Evet! İlgili şampiyonlara sahip olunmaması durumunda azami 975 RP değerinde bir başka kostüm talep edebilirsiniz. (Çekilişler yalnızca ilgili şampiyonun kostümünü içermektedir. Şampiyonun kendisini ne yazık ki hediye edemiyoruz.)

Çekiliş Hangi Sunucular İçin Geçerli?

Çekiliş Yalnızca Türkiye sunucusu için geçerlidir.

Çekiliş Kazananı Hediyesini Nasıl Teslim Alacak?

Çekiliş kazananı, sonuç Youtube Kanalımızdan duyurulduktan sonraki 24 saat içerisinde bize Facebook üzerinden mesaj ile ulaştıktan sonra onu League of Legends’tan arkadaş olarak ekliyor ve 24 saatlik arkadaşlık süresi tamamlandıktan sonra hediyesini tarafına gönderiyoruz. 24 saat içerisinde bize ulaşmayan talihliler haklarını kaybedeceklerdir.

Facebook Yarışma Gönderisi:

Diğer çekilişler ve kuralları için tıklayınız.

1. Cumhuriyetimizin Kaçıncı Yılını Kutlamaktayız?

Cumhuriyetimizin Kaçıncı Yılını Kutlamaktayız
91
92
93
94
95

Tebrikler! Bugün Cumhuriyetimizin Kaçını Yılını Kutlamaktayız Sorusunu Doğru Yanıtladın!

Bugün Cumhuriyetimizin Kaçını Yılını Kutlamaktayız Sorusunu Doğru Yanıtladın!

Mustafa Kemal Atatürk'ün, 19 Mayıs 1919'da Samsun'a çıkması ile başlayan ve kahraman Mehmetçiklerimizin büyük özverisiyle kazanılan Kurtuluş Savaşı mücadelemizin sonucunda 29 Ekim 1923'de kurulan Cumhuriyetimizin anısına düzenlemiş olduğumuz testteki soruyu doğru cevapladın ve Vahşi Batılı Yasuo, Barbaros Gangplank, Fatih Tryndamere kostümlerinden birini kazanma şansı yakaladın! Cumhuriyet Bayramını Kutlar sağlıklı ve barış dolu yıllar dileriz!

Facebook ile Paylaş

Ne Yazık Ki Bugün Cumhuriyetimizin Kaçını Yılını Kutlamaktayız Sorusunu Doğru Yanıtlayamadın.

Bugün Cumhuriyetimizin Kaçını Yılını Kutlamaktayız Sorusunu Doğru Yanıtlayamadın

Mustafa Kemal Atatürk'ün, 19 Mayıs 1919'da Samsun'a çıkması ile başlayan ve kahraman Mehmetçiklerimizin büyük özverisiyle kazanılan Kurtuluş Savaşı mücadelemizin sonucunda 29 Ekim 1923'de kurulan Cumhuriyetimizin anısına düzenlemiş olduğumuz testteki soruyu ne yazık ki doğru yanıtlayamadın. Ancak Doğru cevabı bularak Vahşi Batılı Yasuo, Barbaros Gangplank, Fatih Tryndamere kostümlerinden birini kazanma şansı yakalayabilirsin! Cumhuriyet Bayramını Kutlar sağlıklı ve barış dolu yıllar dileriz!

Facebook ile Paylaş
Testi tamamlamak için lütfen bütün soruları cevaplayın