Göster Kendini ve 26.210 RP Kazan! - Meta LoL
#gösterkendini ve tek soruda 26210 rp kazan

Göster Kendini ve 26.210 RP Kazan!

“#GösterKendini ve 26.210 RP Kazan!” Çekilişine Hoş Geldin!

Selamlar saygıdeğer META-LOL ailesi fertleri. Çekiliş sponsorumuz Perdigital.com, 28 Ağustos Salı günü #gösterkendini adını verdikleri bir oyun etkinliği düzenliyor. Bu etkinlikte biz META-LOL ailesinin tüm fertlerini de aralarında görmek istediklerini belirttiler. Etkinliği ve duyusunu kutlama amacı ile de 26.210 RP’yi çekilişle size dağıtmak istediler. 28 Ağustosta Vodafone Park’ın içinde bulunan Lenovo Game On’da görüşmek üzere!

Çekilişe Katılmak İçin Ne Yapmalıyım?

Çekilişe katılmak için sormuş olduğumuz tek soruyu doğru cevaplayıp sonucunu Facebook üzerinden herkese açık şekilde paylaşmanız ve sitenin alt kısmında yer alan Facebook yorum kutusuna #gösterkendini hashtag’i ile yorum yapmanız yeterli olacaktır.

Çekiliş Tarihi Ne Zaman?

Çekiliş 27 Ağustos Pazartesi saat 22:59’da yapılacak ve her zaman ki gibi youtube hesabımızdan duyurulacaktır.

Çekiliş ile kazanabileceğiniz hediyeler:

  • 1x 6.450 RP
  • 3x 3.620 RP
  • 5x 1.780 RP

1. Perdigital.com'un #gösterkendini etkinliğine giriş ücreti ne kadardır?

5 tl
10-tl
Ücretsiz

Soruyu doğru cevaplalayarak 22.590 RP kazanma şansı yakaladım!

gosterkendini-dogru-cevap

Sana kucak dolusu tebriklerimizi gönderiyoruz. Perdigital.com'un düzenlediği #gösterkendini etkinliğinin ücretsiz olduğunu doğru bildin. Bu başarını META-LOL ailesi olarak çekilişle taçlandırıyoruz. Toplamda 26.210 RP ödülünden en büyük payı senin alman dileğiyle! Sonucu Facebook üzerinden paylaşıp sitenin altındaki yorum kutusuna #gösterkendini hashtag'i ile yorum yazmayı unutma!

Facebook ile Paylaş

Soruyu doğru yanıtlayıp Amumu'yu sevindirmeme yardım eder misin?

gosterkendini-yanlis-cevap

Perdigital'in, bu etkinliği diğer herkes gibi ücretli yaptığını düşündüğün için Amumu çok üzgün. Amumu'yu sevindirmek ve 26.210 RP kazanma şansı yakalamak için seni testi tekrar çözmeye davet ediyoruz. Sen olmadan bu çekilişlerinin hiçbir anlamı yok!

Facebook ile Paylaş
Testi tamamlamak için lütfen bütün soruları cevaplayın