Ödüllü Mini Bilgi Yarışması - Meta LoL
Mini Bilgi Yarışması Cover

Ödüllü Mini Bilgi Yarışması

Meta-LoL Ailesi Mini Bilgi Yarışması Etkinliklerine Hoş Geldiniz!

Bildiğiniz gibi facebook sayfamız üzerinden düzenli olarak farklı konseptler ile çekilişler yapmaktayız. Daha öncesinde de başvurmuş olduğumuz mini bilgi yarışması konseptine geri dönme kararı aldık. Daha önce yüzlerce çekiliş yapmış bir internet sitesi olarak amacımız siz takipçilerimizi olabildiğince eğlendirmek ve mutlu etmektir. Mini bilgi yarışmalarında da sizlere tek bir soru yöneltip doğru cevaplamanız halinde çekilişe katılma şansı sunacağız. Eğer bu metodu severseniz her hafta düzenli olarak mini bilgi yarışmalarımız devam edecektir!

Gizemli Kutu Kazanma Şansı Yakalamak İçin Ne Yapmalıyım?

Çekilişe katılmak için facebook üzerinden paylaşmış olduğumuz çekiliş gönderisini beğenmeniz ve tüm soruları doğru cevaplayıp sonucunu facebook üzerinden herkese açık şekilde paylaşmanız yeterli olacaktır. (Gönderi linki: http://goo.gl/o5y5Jx)

Çekiliş Tarihi Ne Zaman?

Çekiliş 5 Eylül Pazartesi saat 23:59’da yapılacak ve sonucu her zaman ki gibi youtube hesabımızdan duyurulacaktır.

Çekilişi Kazanırsam Hediyemi Nasıl Alacağım?

Çekiliş kazananlarını video ile youtube hesabımızdan duyurmaktayız. Kazanan talihli bize facebook üzerinden mesaj veya info@meta-lol.com adresinden mail yoluyla ulaşıp hediyelerini talep edebilirler. Hediyeyi oyun içinden arkadaş olarak ekledikten 24 saat sonra sizlere ulaştırmaktayız.

Mini Bilgi Yarışmalarını özlemiş miydiniz? Yoksa daha farklı etkinlikler mi bekliyorsunuz? Görüş, fikir, öneri ve tavsiyelerinizi aşağıdaki facebook yorum kutusundan ifade etmeyi unutmayın. En ufak bir düşünceniz bile bizim için çok değerli. Elimizden geldiğince sizin istekleriniz doğrultusunda hareket etmeye çalışıyoruz.

 

1. League of Legends'daki en pahalı eşya hangisidir?

Ebedi Kılıç Sosyal Görsel
Ebedi Kılıç
Guinsoo'nun Hiddeti Sosyal Görsel
Guinsoo'nun Hiddeti
Rabadon'un Şapkası Sosyal Görsel
Rabadon'un Şapkası
Sihirbaz Pabuçları Sosyal Görsel
Sihirbaz Pabuçları
Üçlü Kuvvet Sosyal Görsel
Üçlü Kuvvet
Koruyucu Melek Sosyal Görsel
Koruyucu Melek

Tebrikler! Doğru Cevapladın!

Mini Bilgi Yarışması Tebrikler

Meta-LoL mini bilgi yarışmasında sormuş olduğumuz bu basit soruyu hiç zorlanmadan doğru cevaplayabileceğinden zerre şüphemiz yoktu. Bu başarını gizemli kostüm çekilişiyle taçlandırmak da bize düşüyor.

Facebook ile Paylaş

Amumu Üzgün! Ne Yazık ki cevabın Yanlış.

Mini Bilgi Yarışması Amumu Üzgün

Meta-LoL mini bilgi yarışmasında sormuş olduğumuz bu güzel soruya ne yazık ki doğru cevap veremedin. Seni oyun bilgisi tabındaki Eşyalara bekliyoruz. Doğru cevabı bulup çekilişe katılman için hala çok geç değil!

Facebook ile Paylaş
Testi tamamlamak için lütfen bütün soruları cevaplayın